Cingelovi potřebovali stihnout termín stěhování

Rychlá stavba pro stěhování Cingelových ze Slovenska.

review.heading

Rodinu Cingelových čekalo stěhování ze Slovenska do Čech, kde pan Cingel začal pracovat.
Poté, co Cingelovi obešli dalších několik možností, jak vyřešit své bydlení, opět jsme se kontaktovali a dohodli další postup.
Termín zadaný v únoru byl šibeniční. Potřebujeme bydlet do půlky prázdnin.

A tak si Cingelovi vyhledali vyhovující pozemek, vyřídili jsme veškerá povolení, pomohli se strastmi s vyřízením pobytu a s tím spojeným co nejlepším financováním, které se nám po vyřízení několika výjimek povedlo na výbornou.

Další drobností bylo to, že pozemek byl zasíťován pouze elektřinou, ale i to se povedlo společně velmi rychle vyřešit.

A původně zdánlivě nereálný termín jsme nakonec ještě úspěšně zkrátili. Dům se zkolaudoval a děti Cingelových mohly se začátkem školního roku nastoupit do školy už ze zázemí nového vlastního bydlení.

Cingelovi potřebovali stihnout termín stěhování

Po prijatí pracovnej ponuky v Česku sme sa aj s rodinou rozhodli urobiť radikálnu zmenu a presťahovať sa do nového domu. Presťahovanie muselo prebehnúť v čo najkratšom čase (rádovo v mesiacoch), čiže do úvahy pripadala jedine drevostavba (montovaný dom). Po oslovení niekoľkých firiem (ponúk, zhotoviteľov, výrobcov...) sme si s pánom Dernerom padli takpovediac do oka, pretože bol jediný kto bol schopný vyhovieť všetkým našim požiadavkám, hlavne zhotovenie domu v krátkom čase a dnes môžem konštatovať že aj výbornej kvalite. Vzhľadom na to, že sme „cudzinci“, jeho pomoc s hypotékou bola pre nás neoceniteľná! Taktiež vybavenie všetkých potrebných povolení na úradoch (voda, elektrika, kanalizácia, projektové dokumentácie...) bolo rýchle a bezproblémové. Poistenie stavby a majetku bolo pre neho samozrejmosťou. A celé to zastrešovala skvelá a bezproblémová komunikácia, čo je polovica úspešného dokončenia projektu. Za nás 100% spokojnosť a vrele odporúčam!

Ing. Radovan Cingel

Stáhnout ceník a katalog