Díky novému bydlení práce i škola za rohem

Stavba RD Lima 110.

Jako poslední koupili v lokalitě pozemek, jako první bydlí.

review.heading

S manželi Tillovými jsme se viděli poprvé v lednu 2019.
Domluva s nimi na všem byla naprosto skvělá, a tak jsme hned v únoru vyřešili veškeré smluvní náležitosti a vyřešili společně i hypotéku. Všechno klapalo jak mělo a také muselo, protože se potřebovalo s novým školním rokem přesunout do nového domu.
Dům jsme začali stavět začátkem června.První den montáže bylo naprosto idilické počasí, nefoukalo, nebe bez mráčku a když už jsme hodili na dům předposlední vazník, tak nás začala vyhánět pořádná letní bouřka, která nám den úspešně zakončila. Naštěstí se nám i jeřáb z bahna na pozemku dostal, takže vše skončilo dobře.
Tillovi bydleli nedaleko od místa stavby, takže poctivě pomáhali větrat, aby betonové podlahy vyschly co nejrychleji. A na této stavbě se začalo stávat tradicí, že nám chlapi ze stavby posílali fotky, jakými dobrotami si je paní Tillová rozmazluje.
Nakonec jsme dům v polovině září předali a Tillovi se mohli nastěhovat.

Děkujeme za spolupráci a přejeme i nadále spokojené bydlení. :-)

Díky novému bydlení práce i škola za rohem

Firmu DD Haus jsme si s manželem vybrali na základě sympatií ke katalogovému domu Lima 110. Po prvním osobním setkání s panem Dernerem nám vyhovoval celý proces stavby domu i s jeho financováním. Pomoc ze strany firmy přišel i s vyřízením hypotéky a to kvalitně, rychle a spolehlivě. Začátek realizace našeho domku začal na konci května 2019 a ukončení proběhlo na konci září 2019, kdy jsme se stěhovali do kompletně hotového domečku. S celkovou dobou realizace jsme byli tedy spokojení. 

Velmi pozitivně hodnotíme komunikaci, jak s panem Lukášem, tak s panem Šimonem. Dále dodržování termínů, snahu, pečlivost a spolehlivost a především také kvalitní servis po celou dobu stavby, až do jeho předání. 

Nyní bydlíme 5. měsícem a jsme stále spokojeni, proto můžeme právě tuto firmu doporučit všem budoucím majitelům dřevostavby.

Tillovi

Stáhnout ceník a katalog