Dřevostavba na Vysočině

Dřevostavba na Vysočině

Co o nás řekl zákazník?

Po narození prvního syna jsme se s manželem definitivně rozhodli, že nechceme žít v paneláku ve městě, ale láká nás představa klidu na vesnici, zahrada a terasa na klidnou nedělní kávu (no dobře, klidnou tak za deset let, až děti trochu povyrostou). Pozemek jsme získali od rodiny, takže nás rovnou čekalo shánení firmy, které bylo zpočátku obtížnější, než jsme čekali. Množství je opravdu veliké, ale na moc těch skutečně kvalitních nenarazíte. Když už se objevila firma, která by měla dobré recenze, ceny a nabídku, tak po telefonu byli lidé tak arogantní a nepříjemní, že hned po položení jsem věděla, že tohle taky ne.
No a pak přišel den, kdy jsem si prohlížela nějaké obrázky domů na internetu, abych si udělala představu o tom, co se mi na kterých domech líbí a co naopak ne. Narazila jsem na dům LIMA 107, kde mě zaujala spíž a šatna, na které se ve dřevostavbách moc nemyslí. Otevřela jsem si rovnou jejich stránky, a tak nám do života vlastně hned vstoupil DD Haus. Čím více jsme pročítali, tím více do sebe všechno zapadalo a byli jsme si skoro jistí, že tohle bude ta správná volba. Nakonec to jen podtrhl první rozhovor s Lukášem Dernerem a bylo jasno. Po první schůzce ve vzorovém domě v Opatovicích nad Labem nám na rozloučenou řekl, ať si necháme vše projít hlavou a dáme vědět, jestli se rozhodneme pro ně. A my se smáli, že jsme rozhodnutí byli už cestou k nim. Přiznám se, že jsem měla trochu strach, jeslti se chování nezmění podpisem smlouvy, ale vůbec nic takového nepřišlo. Ten přístup byl od samého začátku velmi profesionální, ale přitom máte pocit, jako když si povídáte se starým známým. Vše, na čem jsme se kdy dohodli, tak splnili. Cena se nepohnula ani o korunu od domluvené částky ve smlouvě. Při předání domu si některých drobností všiml a poukázal na ně sám pan Derner, ačkoli by je mol přejít a dělat jakoby nic, když mi sami jsme je neviděli. Firma si dobře uvědomuje, jak velký krok pro každého stavba domu je. I to, že pro spoustu klientů je to skutečně splněný sen, a tak k celému procesu také přistupují.

Další skvělé je, že téměř vše za vás vyjedná firma. Takže úřadování, které by normálně trvalo třeba rok, vezme do ruky profík, který má za pár týdnů vše odeslané na úřad, a vy už si vyzvednete jenom stavební povolení. A pak zase dáte ruce pryč a v podstaně už vás čeká jenom výběr koupelny ve studiu. Prostě jenom žasnete, jak ten dům roste před očima.
Marně přemýšlím, jeslti bylo za celou dobu něco, s čím jsme byli nespokojení, aby to nevypadalo podjatě, ale prostě na nic nepřijdu.

Kdybychom měli stavět znovu, něměnili bychom vůbec nic. S dřevostavbou jsme maximálně spokojení, stejně tak, jako jsme byli spokojení s jednáním firmy a celým průběhem stavby. Takže za nás DD Haus doporučujeme všemi deset a ještě jednou jim za všechno moc děkujeme.

Kučírkovi :)

Stáhnout ceník a katalog