Závod stavby domu s termínem porodu

Čekání na dům a prvního potomka současně

review.heading

Když k nám přišli manželé Pavel a Klára, byli velmi dobře informováni o dřevostavbách a když něco něvěděli, ihned se zajímali a dopodrobna zkoumali. Tušili jsme, že svůj výběr firmy dělají důkladně, ale jak moc důkladně, jsme se dozvěděli až u předání domu. Když jsme prováděli montáž hrubé stavby, dozvěděli jsme se, že se musíme snažit vyvarovat jakémukoli zpoždění z důvodů očekávání potomka do rodiny stavebníků. Vše probíhalo dobře i díky tomu, že stavebnící mohli kdykoli na stavbu přijet a snažili se i sami vše co nejvíce urychlovat, například pravidelným větráním domu po udělání betonových podlah. Předání domu se stihlo včas, nastávající rodiče se stihli zabydlet v novém domě a za pár dní se dočkali děťátka.

Závod stavby domu s termínem porodu

V létě 2020 jsme začali vybírat, kdo nám postaví domeček. Měli jsme jasno, že to bude bungalov kolem 100m2 a pravděpodobně dřevostavba. DD Haus byla jedna z dvanácti společností, které jsme oslovili s prosbou o schůzku, resp. nabídku. Již první schůzka na nás udělala velmi dobrý dojem, vše bylo dobře a srozumitelně vysvětleno. O pár měsíců později jsme měli jasno, že domeček zadáme DD Hausu. Hlavními důvody byla dobrá komunikace, použité technologie, rychlost výstavby, rozumná cena a financování po etapách. 

Samotná výstavba byla velice rychlá a dům rostl před očima. I během stavby byla domluva výtečná a neměli jsme jediný problém. Předání proběhlo o 5 měsíců později, přičemž s domečkem jsme moc spokojeni.

Cělý proces od nabídky po výstavbu šel hladce a jednání bylo vždy velice vstřícné a příjemné. Kdybychom vybírali znovu, volba by byla jasná.

Pavel a Klára

Stáhnout ceník a katalog