Ze severu republiky na Vysočinu

Když je jasná představa o novém bydlení, ani větší vzdálenost není překážkou spolupráce.

review.heading

Manželé Tomáš a Ingrid za námi přišli, že se chtějí přesunout od Jablonce na Vysočinu blíže dceři. Znamenalo to přesun o více než 200km. I kvůli vzdálenostem jsme se viděli možná méněkrát než s klienty, kteří jsou blíže, ale žádný problém to neudělalo. Naopak. Ať bylo potřeba něco vyřešit ohledně projektu, zkonzultovat ohledně povolení stavby či při stavbě - vše bylo ihned projednáno a odpověď jsme měli prakticky obratem zpět. Během stavby jsme si museli poradit s trošku těžší příjezdem pro kamion, ale i díky tomu, že máme super tým a velmi ochotným lidem v místním družstvu se vše podařilo vyřešit.

Děkujeme za příjemnou spolupráci

Ze severu republiky na Vysočinu

Jednou si takhle jedeme na Vysočinu za dcerou a cestou padlo rozhodnutí, že si postavíme dům právě tady. A když je to požehnané ze SHORA, jde vše jak po másle. Přišel nám do cesty krásný pozemek s výhledem na celou obec, cvrnkly nám do nosu webové stránky firmy DD Haus a tím krásná spolupráce začala. Už při prvním setkání s bratry Dernerovými padlo rozhodnutí, že s těmito pány spolupráci určitě chceme. A opravdu, po celou dobu procesu panovala krásná lidská atmosféra a džentlmenské jednání. Hodně se komunikovalo vzhledem ke vzdálenosti po telefonu a co se slíbilo, tak také bylo. I přes malou komplikaci se stavebním úřadem vše dopadlo dobře a i přes dobu covidovou jsme se začátkem června nastěhovali a dům si užíváme každý den. Moc se těšíme na své první Vánoce v našem domečku od Dernerů. Děkujeme pánové.

Za nás můžeme spolupráci s touho firmou jen a jen doporučit. Nejen bratři Dernerovi jsou báječní lidé, ale celý tým je profesionální, precizní a zároveň lidský. Však také kudy chodíme, tudy chválíme a dáváme kontakty známým.

 Ingrid a Tomáš M.

Stáhnout ceník a katalog